Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.

6. Protokół wyników

PROTOKÓŁ WYNIKÓW MECZY
data wyzywający wyzywany wynik
04.01.2015 godz.18.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  2;6  2;3
09.01.2015 godz.9-10,30 Dominik Bartłomiej Leśniak Piotr  6;1  7;5
10.01.2015 godz. 9-11 Tomala Marek Michura Marek  5:7 6:7 6:8 TB
11.01.2015 godz.20-22 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  4;6 0;6
14.01.2015 godz. 10-12 Kulas Marek Czewerda Adam  3;6  4;6
16.01.2015 godz. 9-10.30 Tomala Marek Leśniak Piotr  0;6  4;4
17.01.2015 godz. 8-10 Kościelak Maciej Czewerda Adam  1;6  2;6
18.01.2015 godz. 18.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  1:6 0:3
20.01.2015 godz. 21-23 Chłodnicki Bartłomiej Leśniak Piotr  7;5 6;6
21.01.2015 godz.18-20 Ćwik Mirosława Tomala Marek  5;7  0;2
24.01.2015 godz.8.30-10 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6  1;2
24.01.2015 godz.11-12.30 Chłodnicka Aleksandra Kornafel Dagny  0;6 2;6
24.01.2015 godz. 18-20 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  2;6 0;6
28.04.2015 godz. 10-12 Szwedowski Wojciech Kościelak Maciej  3;6 6;2 4;4
28.01.2015 godz. 18-20 Ćwik Mirosława Tomala Marek  6;4  3;3
29.01.2014 godz.20-21.30 Chłodnicki Bartłomiej Nestorowicz Roman  6;2 6;2
31.01,2015 godz.9-11 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  1;6 0;6
31.01.2015 godz.11-13 Pelczar Natalia Chłodnicka Aleksandra  6;1 6;0
01.02.2015 godz.18.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  3;6 2;4
02.02.2015 godz.18-20 Tomala Marek Michura Marek  2;6 4;6
04.02.201godz. 9-11 Leśniak Piotr Czewerda Adam  1;6   0;6
04.02.2015 godz. 18-20 Tomala Marek Ćwik Mirosława  3;6 5;4
06.02.2015 godz.21-23 Chłodnicki Bartłomiej Leśniak Piotr  6;3 4;6 3;3
07.02.2015 godz. 9-10 Michura Marek Nestorowicz Roman  4;6 6;3 1;3
08.02.2015 godz. 15-17 Tomala Marek Michura Marek  6;0  3;6  3;5
08.02.2015godz.18.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  5;7
09.02.2015 godz.18.30-20.00 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  3;6 2;6
12.02.2015 godz. 21.00-23.00 Chłodnicki Bartłomiej Leśniak Piotr  6;2  2;6  7;10
13.02.2015 godz.10.00-12.00 Szwedowski Wojciech Kościelak Maciej  4;6  4;6
15.02.2015 godz. 20-22 Chłodnicki Bartłomiej Kościelak Maciej  3:6 4:6 3:6
22.02.2015 godz.18-20 Tomala Marek Chlodnicki Bartłomiej  1;6 4;6
24.02.2015 godz.10-12 Szwegowski Wojciech Czewerda Adam  6;7  1;6
02.03.2015 godz.21-23 Dominik Bartłomiej Kościelak Maciej  6;7 5;7 4;5
06.02.2015 godz.10-12 Tomala Marek Nestorowicz Roman  1;6 2;6
07.03.2015 godz. 9-11 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  4:6 6:4 7:5
07.03.2015 godz. 10-12 Kulas Marek Czewerda Adam  1:6 1:6
11.03.2015 godz. 9-11 Kulas Marek Czewerda Adam  0;6 3;6  1;6
22.03.2015 godz.19-21.30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6
25.03.2015 godz. 9-11 Kulas Marek Czewerda Adam 3:6 2:6
25.03.2015 godz. 18-19 Tomala Marek Ćwik Mirosława  1;6  2;1
26.03.2015 godz.10,30-13 Tomala Marek Kulas Marek 6;3 1;6 7;6
28.03.2015 godz. 9-11:30 Michura Marek Kulas Marek  6:2 6:7
 29.03.2015 godz.18-20 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  4;6  2;6
29.03.2015 godz.18,30-20,00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;4
31.03.2015 godz.10-11.30 Tomala Marek Leśniak Piotr  4;4
31.03.2015 godz.16-18 Michura Marek Kulas Marek  7;5 4;6 5;7
31.03.2015 godz.21-22.30 Chłodnicki Bartłomiej Czewerda Adam  2;6 2;6 6;7
01.04.2015 godz.17.30-19 Tomala Marek Ćwik Mirosława  6;6
02.04.2015 godz. 18-20 Bartłomiej Dominik Czewerda Adam  6;3 2;6 3;6
04.04.2015 Godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek  6;4 4;6 4;3
07.04.2015 godz. 20-22 Chłodnicki Bartłomiej Kulas Marek
09.04.2015 godz. 17-19 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  6:7 7:6 7:5 (TB)
11.04.2015 godz. 9-11 Chłodnicki Bartłomiej Dominik Bartłomiej  6:4 5:7 2:2
12.04.2015 godz. 8-10 Tomala Marek Kulas Marek  4:6 1:6
12.04.2015 godz. 11-13 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  4:6 2:6
14.04.2015 godz. 10-12 Szwedowski Wojciech Kulas Marek  6;1  3;6  10;6 (TB)
15.04.2015 godz.18-19.30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  1;6  4;5
16.04.2015 godz. 9:30 – 11:30 Tomala Marek Leśniak Piotr 7:5
18.04.2015 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek  6;3 6;0
18.04.2015 godz. 16-18 Tomala Marek Czewerda Adam  2;6   1;6
19.04.2015 godz.11-13 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  7;5 4;5
20.04.2015 godz.18-20 Chłodnicki Bartłomiej Czewerda Adam  3;6 1;6
22.04.2015 godz.17-19 Tomala Marek Dominik Bartłomiej  4;6 6;3 6;10(TB)
26.04.2015 godz.10-11,30 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  6;1 3;4
26.04.2015 godz.18-19,30 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  2;6 4;3
26.04,.015 godz.18-20 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  6;3 1;6 4;10(TB)
27.04.2015 godz.17-19 Chłodnicki Bartłomiej Kościelak Maciej  6;2 3;6 5;3
29.04.2015 godz.18-19,30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  4;6 2;1
01.05.2015 godz.10-11:30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  2:6 4:5
01.05.2015 godz.11:30-13 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  6:4 2:3
02.05.2015 godz. 10,30-12,30 Kościelak Maciej Chłodnicki Bartłomiej  6;2 6;2
03.05.2015 godz.10,30-12,30 Mostowska  Aneta Chłodnicka Aleksandra  6;2 2;6 2;7(TB)
03.05.2015 godz. 18.30-20 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  6;2   3;2
04.05.2015 godz.17-19 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  2;6 1;6 6;3
04.05.2015 godz. 18-20 Szwedowski Wojciech Czewerda Adam  6;7 0;6
06.05.2015 godz.16-18 Tomala Marek Michura Marek  0;6 1;6
08.05.2015 godz.9,30-11,30 Tomala Marek Kulas Marek  3;6 0;6
08.05.2015 godz.16,30-18,30 Michura Marek Chłodnicki Bartlomiej  7;6 6;1
12.05.2015 godz. 16-18 Kulas Marek Michura Marek  4:6 7:6
12.05.2015 godz. 16-18 Szwedowski Wojciech Kościelak Maciej  6:4 6:4
11.05.2015 godz. 20-21 Chłodnicki Bartłomiej Tomala Marek  6;4  6;4
12.05.2015 godz.16-18 Szwedowski Wojciech Kościelak Maciej 6;4  6:4
12.05.2015 godz. 16-18 Kulas Marek Michura Marek 4;6  7;6
13.05.2015 godz.18-20 Tomala Marek Bartłomiej Dominik  4;6  2;6
18.05.2015 godz.17-19 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  7;6 1;6 5;7
23.05.2015 godz. 8-10 Chłodnicki Bartłomiej Kościelak Maciej  6;4  2;6  1;3
23.05.2015 godz. 9-11 Tomala Marek Michura Marek 2;6  0;6
24.05.2015 godz. 13-15 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  4;6  2;6
25.05.2015 godz.18-20 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  0;6 1;6
27.05.2015 godz. 16-18 Kulas Marek Michura Marek  2;6 7;5 6;2
27.05.2015 godz.17,30-19 Tomala Marek Ćwik Mirosława  1;6  3;3
29.05.2015 godz.9.30-11 Kornafel Dagny Tomala Marek  3;6  7;6
30.05.2015 godz.9-11,30 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek 6;1 3;6 5;7
31.05.2015 godz.18.30-20 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  2;6 3;2
01.06.2015 godz.18-20 Chłodnicki Bartłomiej Dominik Bartłomiej  1;6  3;6
04.06.2015 godz.16,30-18 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  6;4 2;2
07.06.2015 godz.18,30-20 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  4;6  1;2
10.06.2015 godz. 16-18 Kulas Marek Czewerda Adam 6:4 3:6 10:8 (TB)
11.06.2015 godz.10-12 Tomala Marek Dominik Bartłomiej  6;3 1;6 4;3
13.06.2015 godz. 9-11:30 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek 4:6 6:2 6:5
14.06.2015 godz. 9:30-11 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra 6:7 2:7 (TB) 4:1
17.06.2015 godz.18.30-20.00 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  6;3  3;2
19.06.2015 godz. 9-11 Szwedowski Wojciech Kulas Marek  6;1  6;3
20.06.2015 godz. 9-11 Tomala Marek Michura Marek
23.06.2015 godz. 14-16 Dominik Bartłomiej Kulas Marek  6:1 6:1 6:4
24.06.2015 godz. 18-20 Ćwik Mirosława Tomala Marek  6;4 1;2
27.06.2015 godz. 18-20 Bartłomiej Dominik Szwedowski Wojciech  6;3  6;4
28.06.2015 godz.18-19,30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  5;7
29.06.2015 godz. 17-19 Tomala Marek Kulas Marek  1;6 2;6 6;5
01.07.2015 godz.18-19,30 Ćwik Mirosława Tomala Marek  6;3 2;1
04.07.2015 godz.9-11 Tomala Marek Michura Marek  6;7 4;6
05.07.2015 godz. 19-21 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  4;6  2;6
06.07.015 Godz 17-19 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  4;6 6;2 4;6
08.07.2015 godz. Tomala Marek Ćwik Mirosława  3;6
11.07.2015 godz. 9-10.30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman 5;7
11.07.2015 godz. 9-11 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  7;5  7;5
12.07.2015 godz.10.30-12 Mostowska  Aneta Chłodnicka Aleksandra  6;2  0:1
12.07.2015 godz.18,30-20 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława 6;3
15.07.2015 16:30 – 18:30 Michura Marek Kulas Marek  6:3 7:5
15.07.2015 18- 19:30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  5:7
24.07.2015 8-10 Tomala Marek Kulas Marek  1:6 3:6
26.07.2015 8-10 Rogala Roland Leśniak Piotr  6;0  6;2
28.07.2015 godz. 9-11 Leśniak Piotr Rogala Ronald  6;2
28.07.2015 godz. 18-20 Kulas Marek Dominik Bartłomiej  3:6 3:6
29.07.15 godz. 15-16:30 Rogala Ronald Leśniak Piotr  0;6 1;6
29.07.2015 godz.17-18:30 Kornafel Dagny Tomala Marek  1;6 0;6
31.07.2015 godz.10-11:30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;4
01.08.2015 godz.16-18 Chłodnicka Aleksandra Mostowska Aneta  6;1 0;6 4;6
03.08.2015 godz. 20:30- 22:30 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  6:7 6:0
06.08.2015 godz. 8.30-10.30 Tomala Marek Kulas Marek  2;6  6;7
07.08.2015 godz.8-10 Tomala Marek Michura Marek  2;6   6;4
09.08.2015 godz.20-22 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej 6:3 4:6 10:8
13.08.2015 godz. 20-21 Chłodnicka Aleksandra Aneta Mostowska  7;5  2;1
18.08.2015 godz.20-20:30 Chłodnicka Aleksandra Mostowska Aneta 4;2
19.08.2015 godz.18-19:30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  2;6 1;4
20.08.2015 godz.20-21 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  5;7
29.08.2015 godz. 9.30-11 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;4   1;2
02.09.2015 godz.17,30-19 Ćwik Mirosława Tomala Marek  7:6
03.09.2015 godz. 10-11.30 Kulas Marek Nestorowicz Roman  7;5  1;6   2;6
04.09.2015 godz.17-18,30 Rogala Roland Leśniak Piotr  6;1 6;2
05.09.2015 godz.16-18 Leśniak Piotr Rogala Roland  6;1  6;1
13.09.2015 godz. 11-13 Mostowska Aneta Chłodnicka Aleksandra  6;3  4;4
16.09.2015 godz. 17- 19:30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  4:5
24.10.2015 godz.17,30-19,00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  5;5
27.09.2015 godz.11-13 Tomala Marek Michura Marek  6;4 2;6 0;2
27.09.2015 godz.13-15 Kornafel Dagny Mostowska Aneta  6;2  5;4
03.10.2015 godz. 10-12 Tomala Marek Kulas Marek  2;6   1;6
04.10.2015 godz. 18-20 Chłodnicki Bartłomiej Tomala Marek  6;2  5;7  7;5
14.10.2015 godz. 18-20 Czewerda Adam Kulas Marek  6;1  6;2  6;3
16.10.2015 godz.9-10,30 Tomala Marek Leśniak Piotr  3;6
19.10.2015 godz.21-23 Kulas Marek Chłodnicki Bartłomiej  4;6 6;4 10;8(TB)
22.10.2015 godz.12,30-13,30 Możdżonek Grzegorz Leśniak Piotr  3;5
23.10.2015 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek  6;1 3;6 5;3
25.10.2015 godz.18-19,30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;2 0;3
25.10.2015 godz.19-21 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej 3;6  2;6
29,10,2015 godz.18-20 Chłodnicki Bartłomiej Czewerda Adam  2;6 5;7
07.11.2015 godz. 9-11 Kulas Marek Michura Marek  6;2  6;2  3;6
08.11.2015 godz. 18:30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6:2 0:4
11.11.2015 godz. 19:30-21 Koba Aneta Chłodnicka Aleksandra  3:6 6:3
13.11.2015 godz.8.30-10 Leśniak Piotr Tomala Marek    5;6
14.11.2015 godz. 9-11 Michura Marek Nestorowicz Roman 3:6 3:6
15.11.2015 godz.20-22 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  6;3  3;6  9;7
17.11.2015 godz.21-23 Kulas Marek Czewerda Adam 3;6 2;6
18.11.2015 godz. 19-20:30 Ćwik Mirosława Tomala Marek  4:6 1:2
22.11.2015 godz.18,30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6  1;3
22.11.2015 godz.19-21 Kulas Marek Tomala Marek  6;4  6;1
22.11.2015 godz.20-22 Chłodnicki Bartłomiej Czewerda Adam  4;6 3;6
27.11.2015 godz. 11-13 Kulas Marek Czewerda Adam  0;6  3;6
29.11.2015 godz.17.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6  1;1
29.11.2015 godz.20-22 Tomala Marek Kulas Marek 1;6  3;6
02.12.2015 godz. 21-22:30 Dominik Bartłomiej Chłodnicka Aleksandra  6:0 6:4
03.12.2015 godz.11-15 Tomala Marek Czewerda Adam  1;6 2;6
04.12.2015 godz.21-23 Dominik Bartłomiej Kulas Marek  6;2 6;4
05.12.2015 godz.9-11 Michura Marek Tomala Marek 4;6 6;7
06.12.2015 godz. 18.30-20.00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  1;6   3;2
06.12.2015 godz. 21-23 Chłodnicki Bartłomiej Tomala Marek  6;2  6;4
07.12.2015 godz. 9-10.30 Kulas Marek Nestorowicz Roman  6;3  2;6
12.12.2015 godz.9-11 Kulas Marek Nestorowicz Roman  5;7  5;5
17.12.2015 godz.9:30-11:30 Tomala Marek Nestorowicz Roman  0;6  5;7
19.12.2015 godz.11-13 Chłodnicka Aleksandra Koba Aneta  6;2 6;3
20.12.2015 godz.12-14 Tomala Marek Michura Marek  3;6 3;6
24.12.2015 godz.9-11 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej  5;7  1;6
27.12.2015 godz. 19-20:30 Ćwik Mirosłwa Nestorowicz Roman  1:6 0:2
05.01.2016 godz. 9-11 Tomala Marek Czewerda Adam  0;6 2;6
06.01.2016 godz. 9-11 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  6:4 6:3
06.01.2016 godz.18-19.30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  1;6  7;5 3;7(TB)
08.01.2016 godz. 9.30-11 Kulas Marek Tomala Marek  6;2  0;3
09.01.2016 godz. 9-10.30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  5;5
09.01.2016 godz.19-21 Kulas Marek Tomala Marek  1;6 6;3 10;3 TB
16.01.2015 godz.15-16 Kulas Marek Dominik Bartłomiej  5:7
16.01.2015 godz. 15-17 Tomala Marek Czewerda Adam  1:6 2:6
17.01.2016 godz. 17.30-19.00  Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;4  2;3
21.01.2016 godz. 13-15 Kulas Marek Czewerda Adam  1;6 2;6 6;6 (T:4;7)
22.01.2016 godz. 9.30-11.30 Leśniak Piotr Tomala Marek  6;4
01.02.2016 godz.13.30-15.30 Kulas Marek Czewerda Adam  2;6 6;6 TB(5/7)
06.02.2016 godz. 10-11 Stolarczyk Rafał Koba Aneta 6:4 3:2
07.02.2016 godz. 17.30-19.00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;6
12.02.2016 godz.8-10 Tomala Marek Czewerda Adam  0;6 1;6
19.02.2016 godz.10-12 Tomala Marek Dominik Bartłomiej 6;3 3;6 9;11(TB)
20.02.2016 godz.9-11 Kulas Marek Michura Marek 7;6  8;6(TB) 5;5
21.02.2016 godz.10-12 Koba Aneta Chłodnicka Aleksandra  6;2 3;6 9;7 TB
21.02.2016 godz.10-12 Tomala Marek Michura Marek 6;4 6;4
23.02.2016 godz. 13-15 Kulas Marek Czewerda Adam  3;6  2;6
25.02.2015 godz. 8-10 Tomala Marek Kulas Marek  1;6  2;6
27.02.2015 godz. 9-11 Michura Marek Chłodnicki Bartłomiej  6;4  6;4
29.02.2015 Godz.11.30-13.30 Kulas Marek Czewerda Adam  4;6 0;6 6;4
01.03.2016 godz.21-22.30 Szwedowski Wojciech Czewerda Adam      5;7
02.03.2016 godz.16.30-18 Tomala Marek Ćwik Mirosława  4;6  0;4
05.03.2016 godz.9-11 Michura Marek Kulas Marek  6;4  4;6 5;7(TB)
10.03.2016 godz.16-18 Michura Marek Kulas Marek  6;4 2;6 5;2
11.03.2016 godz.10-12 Tomala Marek Czewerda Adam  2;6  0;6
12.03.2016 godz. 9-11 Michura Marek Dominik Bartłomiej  2;6 4;6
13.03.2016 godz. 10-12 Kulas Marek Michura Marek  6;4  6;1
13.03.2016 godz.19-20,30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  5;5
19.02.2016 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek  4;6 3;6
20.03.2016 godz.18,30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6  1;2
21.03.2016 godz.20-22 Tomala Marek Kulas Marek  2;6  1;6
23.03.2016 godz. 17-18 Tomala Marek Ćwik Mirosława   6;2
06.04.2016 godz.13,30-15 Stolarczyk Rafał Kulas Marek  0;6  1;6
09.04.2016 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek 0;6  6;7
09.04.2016 godz. 16-18 Stolarczyk Rafał Tomala Marek  8;6(TB), 1;6 , 1;7 (TB)
13.04.2016 godz.18-19,30 Ćwik Mirosława Tomala Marek  6;1 5;3
15.04.2016 godz. 10-12 Kulas Marek Dziadkiewicz Bogusław  6;2  2;6  1;6
16.04.2016 godz.9-11 Michura Marek Kowalski Marek  6;2 6;7 4;4
17.04.2016 godz. 18-19,30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  5;5
19.04.2016 godz. 10-11.30 Kulas Marek Czewerda Adam  2;6  3;6
21.04.2016 godz. 17-19 Michura Marek Kulas Marek  1;6  4;6
23.04.2016 godz.9-11 Michura Marek Kowalski Marek  6;2 6;2
23.04.2016 godz.15-17 Kulas Marek Hudała Piotr  6;3  6;0
25.04.2016 godz.13-15 Kulas Marek Czewerda Adam  2;6  4;6
30.04.2016 godz. 9-11 Stolarczyk Rafał Michura Marek  4;6  4;6
30.04.2016 godz. 10-12 Chłodnicki Bartłomiej Tomala Marek  6;2   7;5
02.03.2016 godz. 16.30-18.00 Chłodnicka Aleksandra Koba Aneta  6;3   4;2
06.05.2016 godz. 14-16 Stolarczyk Rafał Kulas Marek  3;6  2;6
07.05.2016 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek  7;6  5;6
07.05.2016 godz. 10-12 Mrugała Mariusz Stolarczyk Rafał  1;6  2;6
08.05.2016 godz. 18-19,30 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  6;3  2;3
11.05.2016 godz.18-20 Tomala Marek Kulas Marek  2;6 1;6
14.05.2016 godz. 10-12 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 4;6  3;6
01.05.2016 godz.18-20 Tomala Marek Stolarczyk Rafał  3:6 2:6
19.05.2016 godz. 18-19.30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  7;6
20,05,2016 godz. 17-19 Stolarczyk Rafał Kulas Marek  1;6  2;6
21.05.2016 godz.10.30-11.30 Chłodnicka Aleksandra Chlodnicki Bartłomiej  1;6
22.05.2016 godz. 8-10 Kulas Marek Czewerda Adam 6;2 0;6
23.05.2016 godz.17-19 Kornafel Dagny Tomala Marek  6;4  4;3
26.05.2016 godz. 9-11  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  2;6 2;6
28.05.2016 godz.9-11  Stolarczyk Rafal  Michura Marek  6;0 1;6 6;4
28.05.2016 godz.18-20  Koba Aneta  Chłodnicka Aleksandra 1;6   2;4
02.06.2016 godz. 16-18 Michura Marek Kowalski Marek 1;6 1;6
04.06.2016 godz.12-14 Michura Marek  Stolarczyk Rafał 7;5 6;2
07.06.2016 godz.17-18:30 Mrugała Mariusz Kulas Marek 1;6  2;6
10.06.2016 godz.17-19 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 2;6  1;6
12.06.2016 godz.10-11,30 Głuszek Sławomir Chłodnicka Aleksandra 4;6 6;3 7;10 TB
16,06,2016 godz.16-18 Stolarczyk Rafał Michura Marek 6;7 2;6
24.06.2016 godz.19-21 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 2;6  3;6
02.07.2016 godz. 9-10,30 Michura Marek Kulas Marek 2;6  3;6
04.07.2016 godz.16.30-18.30 Michura Marek Stolarczyk Rafał 2;6 6;4 6;1
09.07.2016 godz.10-12 Tomala Marek Chłodnicki Bartłomiej 1;6  2;6
13.07.2016 godz. 18:19,30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  3;6
17.07.2016 godz.11-13 Koba Aneta Chłodnicka Aleksandra  5;7  1;3
20.07.2016 godz.18,30-20,00 Tomala Marek Ćwik Mirosława 4;6  6;5
22.07.2016 godz.18-20 Kowalski Marek Kulas Marek  4;6 3;6
23.07.2016 godz.9-10,30 Tomala Marek Ćwik Mirosława 4;6  1;2
23.07.2016 godz. 9-11 Koba Aneta Chłodnicka Aleksandra  0;6  0;6
24.07.2016 godz. 9-11 Głuszek Sławomir Chłodnicka Aleksandra  4;6  4;6
25.07.2016godz.10,30-12 Kulas Marek Czewerda Adam   4;6  4;6
04.08.2016 godz. 14-16 Rusinek Mikołaj Michura Marek   6;4 7;5
06.08.2016 godz.9.30-11 Tomala Marek Ćwik Mirosława  6;2  2;6
07.08.2016 godz.11-13 Głuszek Sławomir Koba Aneta  6;2  6;1
08.08.2016 godz,18-20 Tomala Marek Kulas Marek  2;6  3;6
13.08.2016 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Czewerda Adam  4;6 0;6
13.08.2016 godz. 9-11 Tomala Marek Chłodnicka Aleksandra  6;2 6;6 (7;3)
15.08.2016 godz.9-11 Kowalski Marek Czewerda Adam 0;6  2;6
16.08.2016 godz.17-19 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek  2;6 4;6
17.08.2016 godz.18-20 Ćwik Mirosława Tomala Marek  6;3 6;3
18.08.2016 godz.16-17 Mrugała Mariusz Rusinek Mikołaj  4; 6
18.08.2016 godz. 17-19 Stolarczyk Rafał Michura Marek  2;6  3;6
20.08.2016 godz. 9-11 Kowalski Marek Michura Marek 3;6  6;7
20.08.2016 godz. 18-19.30 Kulas Marek Czewerda Adam  3;6  2;6
20.08.2016 godz. 9-11 Mrugała Mariusz Michura Marek 1;6  2;6
21.08.2016 godz. 18.30-20.00 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława  6;4  1;0
23.08.2016 godz.16-18 Mrugała Mariusz Rusinek Mikołaj  6;2 4;6
25.08.2016 godz. 17-19 Rusinek Mikołaj Stolarczyk Rafał  4;6  2;6
25.08.2016 godz. 17-19 Michura Marek Kulas Marek 6;6 3;6 (3;7)
26.08.2016 godz.18-20 Rusinek Mikołaj Kowalski Marek 5;7 6;1 3;6
28.08.2016 godz.8-9:30 Michura Marek Czewerda Adam  4;6  1;6
28.08.2016 godz.8-10 Rusinek Mikołaj Kowalski Marek  3;6 6;3
28.08.2016 godz.9:30-11:30 Koba Aneta Chłodnicka Aleksandra  5;7  3;2
 29.08.2016 godz. 18-19.30  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  0;6  0;6
 30.08.2016 godz. 17.30-19.30  Stolarczyk Rafał Kowalski Marek  6;4 1;6 3;6
 31.08.2016 godz. 18-20  Ćwik Mirosława  Tomala Marek  6;3 3;2
31.08.2016 godz.17-19  Michura  Marek  Kulas Marek  6;4  4:6 (4;7)
03.09.2016 godz. 9-11  Mrugała Mariusz  Michura Marek  6;7 2;6
 04,09,2016 godz.18.00-19,30  Chudała Piotr  Głuszek Sławomir  6;4 6;3
05.09.2016 godz. 18.00-19.30 Kornafel Dagny Tomala Marek 6;1 1;1
 06,09,2016  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  7;5 2;6 10;5
09.09.2016 godz. 17-19 Głuszek Sławomir Koba Aneta 6;1  6;3
08.09.2016 godz. 17-19 Michura Marek Kulas Marek 2;6   3;6
 10.09.2016 godz. 9.30-11.30 Koba Aneta  Chłodnicka Aleksandra  0;6  2;6
 12,09,2016 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  4;6  3;6
12,09,2016 godz.17;30-19,00 Kulas Marek Czewerda Adam 1;6  5;7
 14.09.2016 godz. 18-20  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  4;6  3;6
 15.09.2016 godz. 9-10.30  Chyra Radosław  Tomala Marek  3;6  1;6
 15,09,2016 godz.17-19  Kowalski Marek  Stolarczyk Rafał  6;1 6;3
17,09,2016 godz.9-11 Tomala Marek Michura Marek 2;6 4;6
 17.09.16 godz. 14-16  Mrugała Mariusz  Rusinek Mikołaj  6;7  6;7
19.09.16 godz. 17-19 Kowalski Marek Kulas Marek 6;3 4;6 3;5
21.09.16 godz.17-19 Tomala Marek Mrugała Mariusz 6;0 6;3
23,09,2016 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  1;6 1;6
 23.09.16 godz.16-17.30  Chyra Radosław  Kornafel Dagny  2;6 3;6
27.09.2016 godz. 9-10.30 Mrugała Mariusz Rusinek Mikołaj 6;4  4;6  10-8 (TB)
 28.09.2016 godz. 17-19  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  2;6  7;5  11:9 (TB)
 30.09.2016 godz. 9-11  Chyra Radosław  Tomala Marek  3;6   3;6
 02.10.2016 godz. 10-12  Głuszek Sławomir  Chłodnicka Aleksandra  3;6 7;6 3;10(TB)
 02.10.2016 godz. 18-19.30  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  1;6   2;6
06,10,2016 godz.17-19  Kulas Marek  Czewerda Adam  2;6 4;6
08,10,2016 godz.9-11 Chłodnicki Bartłomiej Michura Marek 3;6  3;6
12.10.2016 godz. 12-13.30 Mrugała Mariusz Stolarczyk Rafał 4;6  4;6
 14,10,2016,godz.18-19  Czajka Grzegorz  Stolarczyk Grzegorz  2;6 4;6
16,10,2016 godz.18-19,30 Szwedowski Wojciech Maj Bogusław 6;3 6;0
 20.10.2016 godz. 11-13  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  5;5
20.10.2016 godz.21-23 Szwedowski Wojciech Hudała Piotr 7;6(4) 6;2
21,10,2016 godz.17-19 Kowalski Marek Stolarczyk Rafał 6;1 6;3
 22.10.2016 godz.9-11  Mrugała Mariusz  Michura Marek  4;6 3;6
 23.10.2016 godz. 11-13  Koba Aneta  Głuszek Sławomir  6;4 4;6 10;6TB
24.10.2016 godz. 17-18 Stolarczyk Rafał Michura Marek 6;0 4;6 5;7(TB)
 30,10,2016 godz.12-13  Kociołek Renata  Kołodziej Waldemar  5;7
30.10.2016 godz. 17.30-19 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman 5;5
31,10,2016 godz.10,30-12,00 Rusinek Mikołaj Mrugała Mariusz 7;6  7;6
 02.11.2016 godz.15-17  Kulas Marek  Czewerda Adam  4;5
05.11.2016 godz. 8-9 Mrugała Monika Kociołek Renata 3;6
05.11.2016 godz.9-11 Mrugała Mariusz Michura Marek 2;6 2;6
06,11,2016 godz.10-12 Pelczar Natalia Koba Aneta 6’4  6;0
06.11.2016 godz. 16-17 Mrugała Monika Mrugała Mariusz 0;6  4;2
 07.11.2016 godz. 21-22.30  Iwoński Łukasz  Kociołek Renata 6;0  6;1
 08.11,2016 godz. 17-19  Stolarczyk  Rafał   Michura Marek  0;6  3;6
 11,11,2016 godz.19-20 Iwoński Łukasz  Dominik Bartłomiej  5;7
12,11,2016 godz.9,30-11 Kowalski Marek Michura Marek 3;6 6;1 3;6
17.11.2016 godz. 19-21 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 6;4  7;6
 21,11,2016 GODZ.17-18,30  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  2;6  6;2 (TB)11;13
22.11.2016 godz.11-13 Tomala Marek Stolarczyk Rafał 0;6 6;7
24,11,2016 godz.16-18 Michura Marek Kulas Marek 6;4 6;7 6;8 (TB)
 26,11,2016 godz.11-12  Kornafel Daga  Tomala Marek  2;6
27.11.2016 godz. 8-9.30 Iwoński Łukasz Dominik Bartłomiej 3;6  2;6
27.11.2016 godz.15-17 Głuszek Sławomir Chłodnicka Aleksandra 3;6 6;3 7;2(TB)
29.11.2016 godz. 10-12 Mrugała Mariusz Tomala Marek 4;6  0;6
02.12.2016 godz. 11-12.30 Mrugała Mariusz Rusinek Mikołaj 6;2 6;3
03.12.2016 godz. 9-11 Monika Mrugała Mariusz Mrugała 0;6
04.12.2016 godz. 10-11.30 Rusinek Mikołaj  Tomala Marek  4;6  4;2
 04.12.2016 godz.16-18  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  3;6 5;7
04.12.2016 godz.17-18.30 Iwoński Łukasz Maj Bogusław 6;1 6;1 6;0
 07.12.201 godz. 20-21.30  Iwoński Łukasz  Szwedowski Wojciech  3;6  6;4  10;8 (TB)
 09,12,2016 godz.8,30-10  Tomala  Marek  Mrugała Mariusz  6;2 6;4
 10,12,2016 godz.9-11  Mrugała Mariusz  Michura Marek  5;7 3;6
 11,12,2016 godz. 8-10  Iwoński Łukasz  Chłodnicka Aleksandra  6;3 6;1 6;2
 11,12,2016 godz. 10-12 Głuszek Sławomir  Tomala Marek  3;6 1;6
 14,12,2016 godz.20-21,30  Iwoński Łukasz  Hudała Piotr  3;6 6;3 TB7;3
 15,12,2016 godz.16-18  Mrugała Mariusz  Michura Marek  1;6 4;6
17.12.2016 godz. 9-11 Tomala Marek Michura Marek 6;4 2;6 4;2
19.12.2016 godz. 16-18 Michura Marek Tomala Marek 6;1 6;1
 21.12.2016 godz. 10-12  Mrugała Mariusz  Głuszek Sławomir  6;4 7;6
 27,12,2016 godz.17-18  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  0;6  5;1
28.12.2016 godz. 17-19 Stolarczyk Rafał Michura Marek 7;5 7;6
29.12.2016 godz.11-13 Tomala Marek Stolarczyk Rafał 4;6 2;6
 30.12.2016 godz.9-11  Głuszek Sławomir  Mrugała Mariusz  0;6   4;6
 31.12.2016 godz. 9-11  Kowalski Marek Stolarczyk Rafał  6;2  0;6 2;6
02.01.2017 godz. 17.30-19 Iwoński Łukasz  Tomala Marek  6;2 6;3
 05.01.2017 godz. 20,00 – 22,00  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  3;6 2;6
06.01.2017  godz. 10 – 12 Tomala Marek Iwoński Łukasz 6;3 3;6 1;6
07.01.2017 godz. 9-11 Michura Marek Stolarczyk Rafał 6;1  6;4
 08,01,2017 godz.8-10  Chłodnicka Aleksandra  Głuszek Sławomir  1;6  1;6
08,01,2017 godz.10-12 Tomala Marek Kowalski Marek 4;6 6;6
 08.01.2017 godz. 18.30-20.00  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  4;6  2;2
 12,01,2016 godz.19-21  Iwoński Łukasz  Kulas Marek  6;3 4;6 6;6 (TB)7;3
14.01.2016 godz.9-11 Stolarczyk Rafał Michura Marek 2;6 3;6
 14,01,2016 godz.16-18  Tomala Marek  Mrugała Mariusz  6;1 4;6 6;2
15,01,2017 godz.19-20,30 Tomala Marek Ćwik Mirosława  2;6 3;2
16.01.2016 godz.18-19  Kornafel Daga  Tomala Marek  2;6
 17.01.2017 godz. 12-14  Stolarczyk Rafał  Czewerda Adam  0;6 1;6
 19,01,2017 godz.19-21  Iwoński Łukasz  Czewerda Adam  1;6 2;6
20.01.2017 godz. 17-19 Kowalski Marek Stolarczyk Rafał 5;7 6;1
21.01.2017 godz. 17-19  Tomala Marek  Kowalski Marek  1;6 6;7
22.01.20 godz. 11-12,30  Michalik Daniel  Kołodziej Waldemar  6;0   6;1
 22.01.2017 godz. 19-20.30  Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;4
23.01.2017 godz. 18-20  Tomala Marek  Kulas Marek  3;6 2;6
 24.01.2017 godz. 12-14.30  Mrugała Mariusz  Stolarczyk Rafał  0;6 7;6 3;6
 26.01.2017 godz. 19.00-20.00  Kulas Marek  Iwoński Łukasz  6;3  6;3
 29.01.2017 godz. 10-12 Tomala Marek  Michura Marek  3;6 3;6
 29,01,2017godz.18-19,30  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  2;6 4;3
30.01.2017 godz. 17-19 Michura Marek Kulas Marek 6;3;1;6 3;3 TB 7;4
 30.01.2017 godz. 19-21  Iwoński Łukasz Czewerda Adam  2;6 6;3 1;6
 02.02.2017 godz.10-12 Głuszek Sławomir  Tomala Marek  4;6 3;6
 02,02,2017 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  6;2  6;2
04.02.2017 godz. 10-12 Iwoński Łukasz Michura Marek 7;6 6;7      4;7 (TB)
04,02,2017 godz.16-18,30 Tomala Marek Kowalski Marek 5;7 6;7
 05.02.2017godz. 10-11.30  Pelczar Natalia  Chłodnicka Aleksandra  6;0  6;4
 06,02,2017 godz.15-17  Kulas Marek  Stolarczyk Rafał  6;4 4;6 (TB)1;7
 06,02,2017 godz.17,30-19,00  Kornafel Dagny  Iwoński Łukasz  0;6 3;5
 07,02,2017godz.14-16,30  Głuszek Sławomir  Stolarczyk Rafał  3;6 6;1 2;6
 09,02,2017 godz.17-19  Michura Marek  Stolarczyk Rafał  2;6 4;6
 09,02,2017 godz.19-20,30  Iwoński Łukasz  Kulas Marek  3;6 2;6
 12,02,2017 godz.10-12  Iwoński Łukasz  Stolarczyk Rafał  3;6 6;2 6;6 7;3
15.02.2017 godz. 17-19 Stolarczyk Rafał Iwoński Łukasz 4;6  4;6
 17.02.2017. godz.19-21  Stonoga Tomasz  Radecki Remigiusz  7;5   4;6
18.02.2017 godz. 9-11.30 Stolarczyk Rafał Kulas Marek 3;6 6;4 6;4
19.02.2017 godz. 11-13  Wróblewski Kamil  Stonoga Tomasz 6;3 7;6 3;3   (TB)10;8
19.02.2017 godz. 18.00-19.30 Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  4;6  1;2
 23.02.2017 godz.17 – 19.30  Kulas Marek  Stolarczyk Rafał  6;3 6;6 (TB5;7 (TB)7;4
25.02.2017 godz.10-12 Stolarczyk Rafał Iwoński Łukasz 6;0 4;6 2;6
 26,02,2017 godz.18-19,30  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  6;6
 27,02,2017 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  4;6 6;4 (TB)11;9
 02,03,2017 godz.16,30-18,00  Kowalski Marek  Michura Marek  4;6 3;6
02,03,2017 godz.19-21,30 Stolarczyk Rafał Kulas Marek 3;6 5;7
 04.03.2017 godz. 9-11  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  6;7  6;3  10;4
 05,03,2017 godz.18,30-20,00  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  4;6 1;1
07,03,2017 godz.20-21,30 Stonoga Tomasz Chłodnicka Aleksandra 6;1 6;4
 08.03.17 godz.18-20  Kulas Marek  Iwoński Łukasz 5;7 5;7
09,03,2017godz.17-19  Michura Marek  Stolarczyk Rafał  4;6 3;6
 10.03.2017 godz. 14.30-16.00  Wróblewski Kamil  Radecki Remigiusz  6;0 6;1
11.03.2017 godz.9-11 Michura Marek Iwoński Łukasz 4;6 3;6
 11.03.2017 godz.16-17.30  Kornafel  Dagny  Iwoński Łukasz  2;6 1;6
 12.03.2017 godz.12-14  Stonoga Tomasz Głuszek Sławomir  6;4 6;4
12.03.17 godz.18-20 Tomala Marek Kowalski Marek 2;6 2;6
12.03.17 godz.18.30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman 3;6 2;4
 15.03.17 godz. 17-19  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  2;6 4;6
18,03,2017 godz.9-11 Michura  Marek Stolarczyk Rafał 1;6 6;4 6;1
 18.03.2017 godz.12-13.30  Stonoga Tomasz  Iwoński Łukasz  7;4 3;6 10;7
 20.03.2017 godz. 16.30-18.00  Iwoński Łukasz  Czewerda Adam  4;6  2;6
 22.03.2017  Stolarczyk Rafał  Stonoga Tomasz  7;5  6;0
 25.03.2017 godz.9-11  Mrugała Mariusz  Michura Marek 3;6 2;6
 26.03.2017 godz.8-10  Głuszek Sławomir  Mrugała Mariusz  6;7(2;7) 1;6
26.03.2017 godz.10-12 Tomala Marek Kowalski Marek  2;6 1;6
 26.03.2017 godz. 18.30-20.00  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  6;6
 27.03.2017godz.12-14  Stonoga Tomasz  Czewerda Adam  0;6 2;6
 28,03,2017godz.15-17  Michura Marek  Kulas Marek  7;5 7;5
30.03.2017godz. 12-14 Kulas Marek Czewerda Adam 1;6 2;6
 01.04.2017 godz.9-11  Michura Marek  Stolarczyk Rafał  4;6  3;6
 01.04.2017 godz. 10-12  Mrugała Mariusz  Tomala Marek  2;6  6;1  6;1
 02,04,2017 godz.10,30-12,00  Głuszek Sławomir  Kornafel Dagny  2;6 3;4
02.04.2017 godz. 18.30-20.00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman 3;5
 04,04,2017godz.16-18  Kulas Marek  Michura Marek  6;2 6;2
 05.04.2017 godz. 21-22.30  Iwoński Łukasz  Stonoga Tomasz 6;1  4;6 6;3
 08,04,2017 godz.9-11  Mrugała Mariusz  Michura Marek  5;7 6;7  TB(10;12)
 09,04,2017 godz.12-14  Iwoński Łukasz  Czewerda Adam  2;6 2;6
09.04.2017 godz.15-17 Głuszek Sławomir Tomala Marek 6;1, 6;3
 09.04.2017godz 18,30-20 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  4;6, 1;3
11.04.2017godz. 12-14 Mrugała Mariusz Stolarczyk Rafał 2;6 1;6
 11,04,2017godz.16-18 Michura Marek  Kulas Marek  5;7 3;6
13,04,2017 godz.17-19 Iwoński Łukasz Stolarczyk Rafał 6;0;5;7;6;4 6;7 (TB)8;10
14.04.2017 godz.12-14 Stonoga Tomasz Kulas Marek 3;6 4;6
15.04.201 godz. 9-11 Iwoński Łukasz Michura Marek 6;2  3;6  6;4
 18,04,2017godz.16-18  Michura Marek  Kulas Marek  3;6 2;6
 19.04.2017godz.12-14 Stonoga Tomasz  Stolarczyk Rafał  2;6 0;6
 24.04.2017 godz.16.30-18  Tomala Marek  Kornafel Dagny  6;3 6;4
 25,04,2017godz.17-19  Kowalski Marek  Stolarczyk Rafał  6;2 4;6 3;3
27.04.2017godz.12-14  Stolarczyk Rafał  Czewerda Adam 1;6 1;6
27.04.2017 godz.20-21.30 Stonoga Tomasz Iwoński Łukasz 3;6 3;6
 29.04.2017 godz. 9-11  Iwoński Łukasz  Michura Marek  6;2  7;5
 30.04.2017 godz.18.30-20  Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman 2;6 4;3
 01.05.2017 godz. 16.00-18.00  Tomala Marek  Głuszek Sławomir  6;4  6;1
 03.05.2017 godz. 10-11.30  Kornafel Dagny  Ćwik Mirosława  2;6 0;2
04.05.2017godz.18-19  Iwoński Łukasz  Stolarczyk Rafał  6;3 6;0
 08.05.2017godz.16.30-18.00  Kornafel Dagny  Tomala Marek  6;3 3;6
 09,05,2017 20-21,30  Radecki Remigiusz  Michalik Daniel  4;6 4;6
 13.05.2017 godz.9-11  Kowalski Marek  Stolarczyk Rafał  6;4 6;2
 14.05.2017 godz.16-17.30  Iwoński Łukasz  Wróblewski Kamil  1;6 3;6
16.05.2017 godz. 20-21.30 Radecki Remigiusz Michalik Daniel 6;2  6;4
 17.05.2017 godz.18-19.30  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  0;6 3;4
 18.05.2017 godz. 12.20-13.00  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  6;7  1;6
 19,05,2017 godz.11,30-13,00  Hudała Piotr Pelczar Natalia  6;4 7;6
19.05.2017 godz18-20 Zaremba Jakub Stolarczyk Rafał 5;5
20.05.2017 godz 9-11 Chłodnicki Bartłomiej Iwoński Łukasz 6;3 6;7 11;9
20.05.2017 godz.10-11.30 Pelczar Natalia  Kornafel Dagny 6;4 4;1
20.05.2017 godz.9-12 Mrugała Mariusz  Michura Marek  3;6 1;6
 21.05.2017 godz.17.00-19.00  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  2;6  6;6 (9;7)
 22.05.2017 godz.17-19  Michura Marek  Kowalski Marek  7;5  6;2
 22.05.2017 godz. 21-22 Pelczar Natalia  Iwoński łukasz  3;6  1;6
 23,05,2017 godz.17-19  Michura Marek  Kulas Marek  2;6 6;0 5;3
24.05.2017 godz. 18-19.00 Ćwik Mirosława Tomala Marek 6;3 3;1
 24.05.2016 godz. 8.30-10.30  Głuszek Sławomir  Mrugała Mariusz  3;6  0,6
 25.05.2017 godz. 20.00-22.00  Radecki Remigiusz  Hudała Piotr  6;7  2;6
 27.05.2017 godz. 12.00-13.30  Wróblewski Kamil  Czewerda Adam  6;4 6;0
 27.05.2017 godz.12.00-14.00  Stonoga Tomasz  Iwoński Łukasz  2;6 0;6
 28.05.2017 godz. 10.30-12.00  Kornafel Dagny  Tomala Marek  7;6
 29,05,2017 godz.17-19  Chłodnicki Bartłomiej  Michura Marek  6;3 6;3
31.05.2017 godz.18-20  Tomala Marek Ćwik Mirosława 1;6 4;4
 03.06.2017 godz.8-9  Mrugała Mariusz  Kowalski Marek  2;6 2;6
03.06.2017 godz.9-11 Iwoński Łukasz Wróblewski Kamil 4;6 5;7
03.06.2017 godz.11-12.30 Zaremba Jakub Tomala Marek 6;0 6;2
 04.06.2017 godz.8.30-10  Radecki Remigiusz  Hudała Piotr  6;0 4;6 3;0
04.06.2017 godz.10-12 Tomala Marek Głuszek Sławomir 3;6 2;6
05.06.2017 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Michura Marek  2;6 6;7 (3;7)
05.06.2017 20-21.30 Kulas Marek Iwoński Łukasz 1;6 3;6
 08,06,2017godz.18-20  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  5;7 1;6
11.06.2017 godz. 18-20 Kowalski Marek Iwoński Łukasz  1;6  1;6
 13,06,2017 godz.17-19  Kulas Marek  Michura Marek  7;5 1;6 3;0
 14.06.2017 godz.11-13  Mrugała Mariusz  Kulas Marek  2;6 0;6
 14.06.2017 godz.12-14  Zaremba Jakub Stolarczyk Rafał  5;5
 14.06.2017 godz. 18-19.30  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  3;6 3;4
 15.06.2017 godz. 19.00-20.00  Kociołek Renata Koba Aneta  3;3
 17.06.2017 godz. 9.00-10.30  Czajka Grzegorz  Ćwik Mirosława  3;6  1;1
 17.06.2017 godz. 10.00-12.00  Iwoński Łukasz Czewerda Adam  1;6  1;6
 18.06.2017 godz.18.30-20.00  Ćwik Mirosława  Nestorowicz Roman  2;6
 19.06.2017 godz.18.30-20.00  Stolarczyk Rafał  Iwoński Łukasz  3;6 2;6
 20.06.2017 godz.19-20  Kociołek Renata  Koba Aneta  4;4
21.06.2017 godz. 18.30-20.00  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  5;7
 22.06.2017 godz. 8.30-11.30  Iwoński Łukasz  Wróblewski Kamil  5;7  6;2 7;5
 23.06.2017 godz. 18,30-20,30  Czajka Grzegorz  Stolarczyk Rafał  3;6 2;6
 24.06.2017 godz. 8.30-10.30  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  6;7 4;6
 25.06.2017 godz.9.30-11.30  Michalik Daniel  Głuszek Sławomir  4;6 5;7
 25,06,2017 godz.18-20  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  1;6 0;6
28.06.2017 godz. 18.30-20.00  Tomala Marek Ćwik Mirosława 2;6  3;2
 29,6,2017 godz.18-20  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  3;6 2;6
 29,06,2017 godz.20-21  Kociołek Renata  Koba Aneta  4;5
04,07,2016godz.16-18  Michura Marek  Kulas Marek  6;3 0;6 1;6
 04,07,2017 godz.17-30 -19,30  Stolarczyk Rafał  Iwoński Łukasz  0;6 3;6
 04,07,2017 godz.19-20  Kociołek Renata  Koba Aneta  3;6
05.07.2017 godz.     18-19.30 Tomala Marek Ćwik Mirosława 3;6
 06,07,2017 godz.18-19  Kociołek Renata  Koba Aneta  6;4
15.07.2017 godz.9-11 Kowalski Marek Iwoński Łukasz 2;6 1;6
 17.07.2017 godz.18-20  Głuszek Sławomir  Kowalski Marek  1;6 1;6
19.07.2017 godz.18-20 Kulas Marek  Iwoński Łukasz  4;6 2;6
19.07.2017 godz.18.30-20  Tomala Marek Ćwik Mirosława  6;2
 19.07.2017 godz.19-21  Mrugała Mariusz Kowalski Marek 3;6 2;6
 19.07.2017 godz.20-21.30  Stonoga Tomasz  Stolarczyk Rafał  6;4 6;7 TB 5;10
22.07.2017 godz.9-11 Stolarczyk Rafał Iwoński Łukasz 1;6 4;6
 27,07,2017 godz.17-19  Michura Marek  Kulas Marek  2;6 3;6
28.07.2017 godz 18.30-20.30 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 2;6 7;5
 29.07.2017 godz.12-14  Stonoga Tomasz  Iwoński Łukasz  4;6 3;6
 30.07.2017 godz. 18.00-20.00  Koba Aneta  Chłodnicka Aleksandra  3;6   0;6
 03,08,2017 godz.19-20,30  Michalik Daniel  Ćwik Mirosława  1;6 3;6
08,08,2017 godz.17-19 Michura Marek Kulas Marek 1;6 5;7
14.08.2017 godz.16-17.30 Leśniak Piotr Tomala Marek 6;2 2;1
17,08,2017 godz.18-21 Kowalski Marek Iwoński  Łukasz 2;6 2;6
19.08.2017 godz.11-12.30 Kornafel Daga Tomala Marek 1;6 4;6
20.08.2017 godz.10-12  Głuszek Sławomir  Tomala Marek 1;6 6;4 TB 6;10
 21.08.2017 godz. 18.30-20.30  Michalik Daniel  Głuszek Sławomir  6;0 4;6 2;3
 23.08.2017 godz. 18.00-19.30  Tomala Marek  Ćwik Mirosława  3;6
26.08.2017 godz.11-13 Nazimek Tomasz  Tomala Marek  3;6 3;6
 29.08.2017 godz. 17.00-19.00 .Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  3;6 7;5 TB 2;10
 31.08.2017 godz.17.30-19.30  Stolarczyk Rafał  Kowalski Marek  7;5 2;6 TB 10;1
 02.09.2017 godz.11-12.30  Kornafel Daga  Tomala Marek  5;7
 02.09.2017 godz.15.30-17.00  Koba Aneta  Chłodnicka Aleksandra  2;6 0;6
 03,09,2017 godz.10-11,30  Nazimek Tomasz  Kołodziej Waldemar  6;3 6;2
 04.09.2017 godz.16.30-18.00  Kornafel Daga  Głuszek Sławomir  6;6 5;7 TB 2;2
 04.09.2017 godz.17-19  Stolarczyk Rafał  Kulas Marek  6;7 2;6
 06.09.2017 godz.18.30-20  Tomala Marek  Ćwik Mirosława 3;6 2;3
 07,09,2017 godz.17,30-19,30  Kowalski Marek  Iwoński Łukasz  5;7 7;5 6;10
08,09,2017 godz.17,30-19,00 Pogrzeba Damian Niemczyk Andrzej 0;2
 09.09.2017 godz. 9.00-10.30  Michura Marek  Iwoński Łukasz 0;6 6;6 TB 4;7
 10.09.2017 godz. 9.00-11.00  Radecki Remigiusz  Głuszek Sławomir  7;5 6;1
 10.09.2017 godz.16-18  Stonoga Tomasz  Kowalski Marek  4;6 4;6
 12.09.2017 godz.12-14  Kowalski Marek  Kulas Marek  2;6 5;7
 13,09,2017 godz.17-19  Kowalski Marek  Michura  Marek  6;7 6;1 7;4
15.09.2017 godz.17-19 Michura Marek Stolarczyk Rafał 6;3 6;4
 16,09,2017 godz.9,30-11,30  Muszyński  Marek  Kowalski Marek  6;1 4;6 6;3
19,09,2017 godz.17-19 Mrugała Mariusz Michura Marek 5;7 4;6
 19,09,2017 godz.19-20,30  Szwedowski Wojciech Kulas Marek  6;4  5;3