HART OPEN 2009 - Wyniki


ELIMINACJE (gra pojedyncza)

ST. RANK
364 GERLOVA
Iveta CZE
 GERLOVA
BYE

 

 GERLOVA
KALODZITSA
Volha BLR
  6:4 / 6:1      

 KAWA
772 KAWA
Katarzyna POL
6:3 / 6:0

479 KRIEGSMANNOVA
Lucie CZE

 LINETTE
WC 1008 LINETTE
Magda POL
6:4 / 6:0  

 ZANDER
CZUBAK
Sara POL
  1:6 / 7:6 (6) / 6:1

 ZANDER
689 ZANDER
Nina GER
6:2 / 6:1  

484 KUCHMINA
Daria RUS

 KUCHMINA
976 JANDOVA
Jana CZE
6:4 / 4:6 / 6:4  

 KUCHMINA
785 MORGOSOVA
Karin SVK
  7:6 (4) / 6:1

 MORGOSOVA
738 ZAJA
Anna GER
7:6 (2) / 5:7 / 6:4

494 ZLOCHOVA
Zuzana SVK

 ROSOLSKA
ROSOLSKA
Aleksandra POL
6:2 / 6:1  

 KANIA
843 BORECKA
Martina CZE
  6:1 / 7:6 (3)

 KANIA
642 KANIA
Paula POL
3:6 / 6:3 / 6:4

527 ZAFIROVA
Dalia BUL
 SOBASZKIEWICZ
WC SOBASZKIEWICZ
Barbara POL
2:6 / 6:3 / 6:3     

 SOBASZKIEWICZ
1023 ZAGORSKA
Sylwia POL
  7:6 (9) / 6:1   

 ZAGORSKA
767 KANAKOVA
Dominika CZE
7:6 (3) / 4:6 / 6:2

545 KAPSHAY
Veronika UKR

 KAPSHAY
KRZESINSKA
Barbara POL
6:2 / 6:0  

 KAPSHAY
FLOOD
Emma NOR
  6:2 / 7:6 (3)

 FLOOD
606 PIMKINA
Karina RUS
6:4 / 6:4

548 KICHENOK
Lyudmyla UKR

 KICHENOK Lyudmyla
WAJDZIK
Beata POL
6:0 / 6:0  

 KICHENOK Lyudmyla
SLOBODIAN
Ivanna UKR
  6:4 / 7:6 (4)  

 PIGOVA
697 PIGOVA
Eva CZE
6:3 / 7:5

597 KICHENOK
Nadiya UKR

 KICHENOK Nadiya
943 ANDERSON
Kelly RSA
6:1 / 6:2  

 KICHENOK Nadiya
959 UMANETS
Yuliana UKR
  6:4 / 6:4

 DOBRA
780 DOBRA
Simona CZE
6:3 / 6:1




TURNIEJ GŁÓWNY (gra pojedyncza)

ZAHLAVOVA
Sandra CZE
104 
 ZAHLAVOVA  
KUCHMINA
Daria RUS
Q, 484
6:1 / 6:1    
 ZAHLAVOVA  
BROZDA
Olga POL
WC, 572
  6:3 / 6:3    
 BROZDA    
GERLOVA
Iveta CZE
Q, 364
7:5/4:6/6:2       
 ZAHLAVOVA  
GRONERT
Sarah GER
269
  4:6/7:5[RET]      
 BIRNEROVA      
BIRNEROVA
Eva CZE
262
6:3 / 6:4        
 BIRNEROVA    
KOSINSKA
Karolina POL
298
  7:6(3)/6:2    
 KORZENIAK    
KORZENIAK
A POL
245
6:1 / 4:2 RET     
 ZAHLAVOVA
HALEP
Simona ROU
210
  6:3/4:1[RET]   
 HALEP    
KICHENOK
Nadiya UKR
Q, 597
6:3/4:6/6:4      
 HALEP    
TSURENKO Lesya UKR
265
  6:4 / 7:5      
 TSURENKO      
HLADIKOVA
Tereza CZE
268
6:7(7)/6:3/6:2      
 HALEP  
ZANDER
Nina GER
Q, 689
  6:2/6:3  
 ZANDER    
EJDESGAARD Malou DEN
WC, 1045
6:3 / 6:4      
 ZANDER  
KICHENOK
Lyudmyla UKR
Q, 548
  3:6/6:2/6:3    
 KICHENOK  
ORLOVA
Natalia RUS
249
6:3 / 6:3  
         ZAHLAVOVA
 Sandra CZE
VONGSOUTHI
Stephanie FRA
233
 6:0 / 6:2  
 KAPSHAY  
KAPSHAY
Veronika UKR
Q, 545
6:4 / 6:2       
 KAPSHAY  
JEGIOLKA
Justyna POL
WC, 578
  6:1 / 6:4     
 KANIA    
KANIA
Paula POL
Q, 642
6:4 / 6:0    
 KAPSHAY  
OZGA
Justine GER
319
  6:3/2:6/6:1    
 OZGA      
CURTIS
Jade GBR
341
6:1/7:6(4)        
 OZGA    
SOBASZKIEWICZ
Barbara POL
Q
  6:2/4:6/6:0    
 CHAKHNASHVILI    
CHAKHNASHVILI
Margalita GEO
208
7:6(3)/6:7(2)/6:1    
 JOVANOVIC
JOVANOVIC
Ana SRB
257
  4:6/6:4/6:4   
 JOVANOVIC    
PITER
Katarzyna POL
330
7:6 (2)/6:2      
 JOVANOVIC    
MILEVSKAYA
Ksenia BLR
328
  6:2 / 6:3       
 MILEVSKAYA      
LINETTE
Magda POL
LL, 1008
3:6/7:6(2)/6:4      
 JOVANOVIC  
MRDEZA
Tereza CRO
301
  6:2/7:6(3)  
 MALIKOVA    
MALIKOVA
Teresa CZK
WC
7:5 / 6:3         
 PERVAK  
SANDUSKA
Patrycja POL
349
  6:2/6:3  
 PERVAK  
PERVAK
Ksenia RUS
138
6:1 / 6:0  




TURNIEJ GŁÓWNY (gra podwójna)

ST. RANK
294



MILEVSKAYA
Ksenia BLR
TSURENKO
Lesya UKR
 SOBASZKIEWICZ
 ZAGORSKA
WC



1599



SOBASZKIEWICZ
Barbara POL
ZAGORSKA
Sylwia POL
6:4 / 6:4
 

 
 JOVANOVIC
 OZGA
667



ANDERSON
Kelly RSA
ROSOLSKA
Aleksandra POL

 
7:6(9)/6:4
 
 JOVANOVIC
 OZGA

 
785



JOVANOVIC
Ana SRB
OZGA
Justine GER
6:2 / 6:1
 
 JOVANOVIC
 OZGA
533



CHAKHNASHVILI Margalita GEO
VONGSOUTHI
Stephanie FRA

 
6:3/3:6[10-4]   
 
 KRZESINSKA
 SLOBODIAN

 

 
WC



 



KRZESINSKA
Barbara POL
SLOBODIAN
Ivanna UKR
6:1 / 6:2     
 

 

 
 JEGIOLKA
 KAWA

 
618



DOBRA
Simona CZE
KAPSHAY
Veronika UKR

 
6:1 / 6:0
 
 JEGIOLKA
 KAWA

 
1054



JEGIOLKA
Justyna POL
KAWA
Katarzyna POL
6:7(4)/6:1[10-8]
 
 JOVANOVIC
 OZGA
1091



JANDOVA
Jana CZE
MORGOSOVA
Karin SVK
6:4 / 6:4  
 
 EJDESGAARD
 PITER

 
913



EJDESGAARD
Malou DEN
PITER
Katarzyna POL
6:4 / 6:3
 

 
 KICHENOK
 KICHENOK

 
WC







DISHKOVA
Angela BUL
DISHKOVA
Hristina BUL

 
7:5 / 6:1    
 

 
 KICHENOK
 KICHENOK

 

 
564



KICHENOK
Lyudmyla UKR
KICHENOK
Nadiya UKR
6:0 / 6:1 
 

 
 KICHENOK
 KICHENOK
1448



KUCHMINA
Daria RUS
UMANETS
Yuliana UKR

 
6:0 / 6:1
 KUCHMINA
 UMANETS

 
1312



MRDEZA
Tereza CRO
ORLOVA
Natalia RUS
w.o.
 

 
 BROZDA
 KOSINSKA
762



GERLOVA
Iveta CZE
KRIEGSMANNOVA
Lucie CZE

 
7:6(1)/6:3
 BROZDA
 KOSINSKA
394



BROZDA
Olga POL
KOSINSKA
Karolina POL
6:3/5:7[10-5]