Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.

Protokół wyników

PROTOKÓŁ WYNIKÓW MECZÓW
data wyzywający wyzywany wynik
17.05.2020 godz. 17.00-19.00 Hudała Piotr Stonoga Tomasz 3;6 3;6
18.05.2020 godz.12.00-14.00 Kulas Marek Czewerda Adam 2;6 5;5
22.05.2020 godz.17.30-19.30 Korowczyk Rafał Czewerda Adam 6;3 6;3
27.05.2020 godz.17.00-18.00 Atlas Kamil Stolarczyk Rafał 4;5
29.05.2020 godz.17.00-19.00 Stolarczyk Rafał Stonoga Tomasz 2;6 6;1 6;3
03.06.2020 godz.16.30-18.00 Atlas Kamil Stolarczyk Rafał 6;4 3;3
04.06.2020. godz. 12.00-14.00 Kulas Marek Czewerda Adam 3;6 1;6
06.06.2020 godz. 16.00-18.00 Krawczyk Dominik Głuszek Sławomir  0;6 3;6 5;1
 09.06.2020 godz. 18.00-20.00  Stonoga Tomasz  Stolarczyk Rafał  6;4 4;6 3;6
10.06.2020 godz. 16.30-18.00 Atlas Kamil  Stolarczyk Rafał  6;2 6;2
10.06.2020 godz. 16.30-18.00 Krawczyk Dominik Stolarczyk Adam 6;3 3;6
13.06.2020 godz. 18.00-19.30 Krawczyk Dominik Mrugała Michał 5;7 2;6
14.06.2020 godz.17.00-19.00 Korowczyk Rafał Czewerda Adam 5;7 6;3
15.06.2020 godz.17.00-19.00 Dominik Bartłomiej Tomala Marek 6;2 6;4
15.06.2020 godz.19.30-21.30 Kulas Marek Muszyński Marek 6;4 4;6 2;6
16.06.2020 godz. 18.00-19.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 3;6
17.06.2020 godz.18.00-19.30 Kulas Marek Siłka Piotr 3;6 1;6
18.06.2020 godz. 14.30-16.30 Stonoga Tomasz Muszyński Marek 6;2 6;2
21.06.2020 godz.13.00-15.00 Mrugała Michał Mrugała Mariusz 5;7 6;3 6;4
23.06.2020 godz.17.00-19.00 Krawczyk Dominik Głuszek Sławomir 1;6 3;6 1;6
23.06.2020 godz.18.00-19.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 2;6
24.06.2020 godz.18.00-19.30 Kulas Marek Siłka Piotr 1;6 2;6
26.06.2020 godz.10.00-11.30 Korowczyk Rafał Czewerda Adam 5;7 3;2
26.06.2020 godz. 19.00 – 21.00 Iwoński Łukasz Kowalski Marek 2;6 2;6
26.06.2020 godz. 20.00-22.00 Muszyński Marek Stonoga Tomasz 6;3 6;4
27.06.2020 godz. 17.00-19.00 Kiryk Krysztof Muszyński Marek  4;6 3;6 6;3
28.06.2020 godz. 15.00-16.00 Iwoński Łukasz Kiryk Krzysztof 2;6 1;6
30,06,2020 godz. 19.00-20.00 Zaremba Jakub Czewerda Adam 7;6 8;6 (TB)
01.07.2020 godz.10.00-11.30 Iwoński Łukasz Kiryk Krzysztof 2;6 3;6
01.07.2020 godz.18.00-19.00 Ćwik Mirosława Tomala Marek 6;1 5;2
01.07.2020 godz. 19.30-20.30 Kulas Marek SIłka Piotr 5;7 1;6
02.07.2020 godz. 19.20-21.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 6;4 2;6 2;6
05.07.2020 godz. 16.30-18.00 Stonoga Tomasz Muszyński Marek 6;2 0;6
07.07.2020 godz.18.30-20.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 2;6
08.07.2020 godz. 18.00-19.30 Kulas Marek Siłka Piotr 1;6 1;6
08.07.2020 godz. 18.00-20.00 Kiryk Krzysztof Stonoga Tomasz 4;6 6;2 5;7
09.07.2020 godz. 12.00-13.30 Czewerda Adam Zaremba Jakub 4;6
11.07.2020 godz.16.30-18.00 Czajka Piotr Czajka Grzegorz 6;4
12.07.2020 godz.16.00-18.00 Stolarczyk Rafał Stonoga Tomasz 4;6 3;6
13.07.2020 godz.18.30-20.30 Stonoga Tomasz Czewerda Adam 7;6 TB7;4 2;6
14.07.2020 godz. 12.00-14.00 Kulas Marek Zaremba Jakub 3;6  2;6
14.07.2020 godz. 18.30-20.00 Kowalski Marek SIłka Piotr 1;6 3;6
15.07.2020 godz. 12.00-13.30 Czewerda Adam Zaremba Jakub 6;3 3;6
18.07.2020 godz.17.00-19.00 Kowalski Marek Stonoga Tomasz 2;6 2;6
20.07.2020 godz.12.00-13.00 Czerwerda Adam Zaremba Jakub 5;5
21.07.2020 godz.18.00-19.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 1;6 1;6
22.07.2020 godz.12.00-14.00 Kulas Marek Czewerda Adam 6;7 1;6
22.07.2020 godz.17.00-19.00 Stolarczyk Rafał Atlas Kamil 1;6 6;4 6;4
23.07.2020 godz.18.00-19.00 Kulas Marek Siłka Piotr 2;6 1;6
27.07.2020 godz.19:30-21:00 Stolarczyk Rafał Zaremba Jakub 6;1 6;4
28.07.2020 godz.19.00-20.00 Zaremba Jakub Muszyński Marek 4;4
28.07.2020 godz.18.30-19.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 0;6 2;6
31.07.2020 godz. 13.00-14.00 Kulas Marek Czewerda Adam 4;6
04.08.2020 godz. 18.30-20.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 1;6 1;6
05.08.2020 godz. 12.00-14.00 Stonoga Tomasz Kulas Marek 6;2 6;2
05.082020 godz. 18.30-21.00 Zaremba Jakub Stolarczyk Rafał 6;7 6;4 7;10
06.08.2020 godz. 18.00-19.30 Kulas  Marek Siłka Piotr 0;6  0;6
10.08.2020 godz. 18.30-20.00 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława 7;7
11.08.2020 godz. 12.00-13.00 Kulas Marek Czewerda Adam 1;6
11.08.2020. godz. 19.00-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 3;6
12.08.2020 godz. 12.00-14.00 Kulas Marek Czewerda Adam 7;6 6;4
14.08.2020 godz. 9.00-11.00 Krawczyk Dominik Tomala Marek 6;3  6;4
15.08.2020 godz. 17.00-19.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik 3;6 6;6 5;7 (TB)
16.08.2020 godz. 18.30-20.00 Czajka Grzegorz Stolarczyk Rafał 1;6 0;6
17.08.2020 godz. 18.30-20.00 Nestorowicz Roman Ćwik Mirosława 7;5 0;1
19.08.2020 godz.18.00-20.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik 3;6 6;3 2;6
21.08.2020 godz.19.00-20.30 Krawczyk Dominik Nestorowicz Roman 6;3 6;4
24.08.2020 godz. 18.00-20.00 Ćwik Mirosława Nestorowicz Roman  3;6 3;1
24.08.2020 godz. 18.30-20.00  Tomala Marek  Krawczyk Dominik  3;6 6;7
29.08.2020. godz. 18.00-19.30 Iwoński Łukasz Czewerda Adam 3;6 0;6
30.08.2020 godz. 18.00-19.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 2;6
31.08.2020 godz.18.00-20.00 Tomala Marek Krawczyk Dominik 6;1 4;6 2;4
01.09.2020 godz.18.30-20.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 0;6 4;6
02.09.2020 godz.19.00-20.30 Kulas Marek Siłka Piotr 4;6 3;6
03.09.2020 godz. 14.00-16.00 Czewerda Adam Kulas Marek 6;2 6;1
03.09.2020 godz. 16.30-19.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik  3;6 6;6 7;5 (TB) 7;5
03.09.2020 godz. 18.00-20.00 Stonoga Tomasz  Stolarczyk Rafał  6;2 6;4
05.09.2020 godz. 19.00-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr  1;6 3;6
06.09.2020 godz. 17.00-19.00 Iwoński Łukasz Kowalski Marek 2;6 1;6
07.09.2020 godz.18.00-19.00 Stolarczyk Rafał Zaremba Jakub 5;5
08.09.2020 godz.12.00-14.30 Stolarczyk Rafał Stonoga Tomasz 3;6 6;2 4;6
08.09.2020 godz.17.30-19.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 0;6
08.09.2020 godz.17.30-19.00 Niemczyk Andrzej Krawczyk Dominik 4;6 1;6
09.09.2020 godz. 18.00-19.30 Głuszek Sławomir Ćwik Mirosława 6;7
09.09.2020 godz. 19.00-20.00 Kulas Marek Siłka Piotr 2;6 1;6
13.09.2020 godz.16.00-18.00 Stolarczyk Rafał Korowczyk Rafał 2;6 2;6
15.09.2020 godz.17.30-19.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 2;6
19.09.2020 godz.16.30-18.30 Kowalski Marek Muszyński Marek 4;6 6;7
20.09.2020 godz.16.00-18.00 Zaremba Jakub Korowczyk Rafał 0;6 2;6
20.09.2020 godz.16.00-18.30 Muszyński Marek  Stonoga Tomasz  6;4 5;7 6;7
22.09.2020 godz. 15.00-16.30 Korowczyk Rafał Stonoga Tomasz 6;3  6;0
23.09.2020 godz.18.00-19.00 Krawczyk Dominik Nestorowicz Roman 6;4 4;2
24.09.2020 godz.14.00-16.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 0;6 1;6
24.09.2020 godz.17.30-19.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik 6;6 6;10
28.09.2020 godz.17.00-19.00 Tomala Marek Krawczyk Dominik 5;7 1;6 5;2
30.09.2020 godz. 12.00-13.30 Szwedowski Wojciech Czewerda Adam 3;6 4;6
30.09.2020 godz. 20.00-22.00 Stonoga Tomasz Siłka Piotr  3;6 3;6
03.10.2020 godz.16.00-17.30 Dembski Stanisław Krawczyk Dominik 0;6 2;6 0;4
05.10.2020 godz.17.30-19.00 Tomala Marek Stonoga Tomasz 3;6 2;4
07.10.2020 godz. 20.00-22.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 6;4 4;6
08.10.2020 godz. 19.00-20.30 Stolarczyk Rafał Stonoga Tomasz 2;6 5;2
10.010.2020 godz. 18.00-20.00 Iwoński Łukasz Czewerda Adam 0;6 1;6
12.10.2020 godz. 18.00-20.00 Tomala Marek Mrugała Mariusz  2;6 0;6
13.10.2020 godz.14.00-15.30 Muszyński Marek Stonoga Tomasz 2;6 3;6
15.10.2020 godz.18.30-20.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 1;6 1;6
15.10.2020 godz. 18.30-20.00 Stolarczyk Rafał Stonoga Tomasz 3;6 7;5
16.10.2020 godz. 16.00-17.30 Kowalski Marek Stonoga Tomasz 3;6 3;6
18.10.2020 godz. 17.00-19.00 Iwoński Łukasz Kowalski Marek 3;6 6;2 6;2
19.10.2020 godz. 17.00-19.00 Tomala Marek Mrugała Mariusz 6;4 3;6 1;6
20.10.2020 godz.14.30-16.30 Iwoński Łukasz Stonoga Tomasz 6;3 2;6 7;5
20.10.2020 godz.20.00-21.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 3;6
22.10.2020  godz. 17.30-19.00 Iwoński Łukasz Stolarczyk Rafał 6;3 4;6
25.10.2020 godz. 12.00-14.00 Muszyński Marek Stolarczyk Rafał 6;4 2;6 6;3
26.10.2020 godz 17.00-19.00 Tomala Marek Mrugala Mariusz 3;6 1;6
27.10.2020 godz. 20.00-21.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 1;6 4;6
29.10.2020 godz.20.00-22.00 Kowalski Marek Iwoński Łukasz 3;6 6;3 2;6
30.10.2020 godz.12.30-14.30 Stonoga Tomasz Stolarczyk Rafał 5;7 5;7
30.10.2020 godz.15.30-17.00 Czajka Grzegorz Czajka Piotr 6;3 4;1
31.10.2020 godz.17.00-19.00 Tomala Marek Głuszek Sławomir 6;3 2;6 5;2
31.10.2020 godz.18.00-20.00  Kowalski Marek  Siłka Piotr  4;6 2;6
03.11.2020 godz.20.00-21.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 4;6
04.11.2020 godz.16.00-.18.00 Iwoński Łukasz Stonoga Tomasz 6;4 2;6 6;4
06.11.2020 godz.12.00-14.00 Stolarczyk Rafał Muszyński Marek 5;7 4;6
08.11.2020 godz.12.00-14.30 Głuszek Sławomir Tomala Marek 5;7 6;4 5;1
08.11.2020 godz.13.30-15.30 Kulas Marek Czewerda Adam 0;6 0;6
08.11.2020 godz.16.00-17.30 Kowalski Marek  Stonoga Tomasz  5;7 1;6
11.11.2020 godz. 15.00-17.30 Kowalski Marek Iwoński Łukasz 4;6 6;3 6;3
13.11.2020 godz.17.00-19.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 6;3 3;6
14.11.2020 godz. 12.00-13.30 Tomala Marek Krawczyk Dominik 3;6 2;6
14.11.2020 godz.19.00-21.00 Iwoński Łukasz Stolarczyk Rafał 6;3 1;6 6;4
15.11.2020 godz. 17.00-18.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 0;6
15.11.2020 godz. 17.00-19.00 Tomala Marek Kulas Marek 5;7 2;6
16.11.2020 godz.14.30-16.30 Krawczyk Dominik Kulas Marek 8;6(TB) 5;5
18.11.2020 godz. 17.00-19.00 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 5;7 1;6 0;6
20.11.2020 godz.17.30-19.00 Krawczyk Dominik Iwoński Łukasz 6;4 3;6 10;8(TB)
21.11.2020 godz.12.00-13.30 Tomala Marek Krawczyk Dominik 3;6 1;6
21.11.2020 godz. 13.00.-15.00 Kowalski Marek Stolarczyk Rafał 4;6 6;4 7;10(TB)
22.11.2020 godz.17.00-19.00 Głuszek Sławomir Kowalski Marek 2;6 3;6 4;5
24.11.2020 godz.20.00-21.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 4;6
25.11.2020 godz. 14.00-16.00 Kulas Marek Czewerda Adam 2;6 1;6
25.11.2020 godz.15.00-17.00 Stolarczyk Rafał Atlas Kamil 6;2 4;6 7;10(TB)
25.11.2020 godz,17.00-19.00 Iwoński Łukasz Piotr Siłka 4;6 0;6 2;6
26.11.2020 godz. 17.00-18:30 Kowalski Marek Krawczyk Dominik 6;0 6;4
27.11.2020 godz. 19.00-20.00 Stolarczyk Rafał Siłka Piotr 0;6 0;6
28.11.2020 godz. 16.00-18.00 Głuszek Sławomir Stolarczyk Rafał 3;6 1;6 1;6
29.11.2020 godz.18.00-20.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 2;6 5;7
01.12.2020 godz,20.00-22.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 4;6
04.12.2020 godz 19.00-21.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 4;6 6;4 7;10
05.12.2020 godz.12.00-14.00 Kowalski Marek Muszyński Marek  7;6  6;4
05.12.2020 godz. 16.00-18.00 Tomala Marek Iwoński Łukasz 0;6 1;6
06.12.2020 godz 12.00-14.00 Tomala Marek Kowalski Marek 3,6 5,7
06.12.2020 godz. 17.00-18.30  Gajewski Artur  Korowczyk Rafał  0;6 0;6
06.12.2020 godz. 18.30-20.00  Iwoński Łukasz  Siłka Piotr  0,6 4,6
15.12.2020 godz 20.00-22.00 Kulas Marek Kowalski Marek 6,2 7,5
10.12.2020 godz. 20.00-22.00 Kowalski Marek Siłka Piotr  6;7 2;6
11.12.2020 godz.19.00-20.30 Gajewski Artur Korowczyk Rafał 2;6 6;0 10;8
13.12.2020 godz. 16.00-18.00  Muszyński Marek  Kowalski Marek  4;6 6;3 6;4
13.12.2020 godz. 18.00-20.00  Iwoński Łukasz  Siłka Piotr  3;6 3;6 0;6
16.12.2020 godz.20.00-22.00 Kulas Marek Kowalski Marek 6;2 7;5
17.12.2020 godz.20.00-21.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 2;6
19.12.2020 godz.15.00-17.00 Iwoński Łukasz Muszyński Marek 6;2 3;6 7;5
19.12.2020 godz 17.00-19.00 Tomala Marek Stolarczyk Rafał 1;6 0;6 1;6
20,12,2020 godz 12-14,30 Kowalski Marek Stolarczyk Rafał 1;6 6;2 5;5
20.12.2020 godz.18.00-19.00 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 3;6 0;6
22.12.2020 godz. 14.00-15.30 Kulas Marek Iwoński Łukasz 7;5 6;2
22.12.020 godz 20.00-21.30 Piotr Siłka Kowalski Marek 6;4  6;1
23.12.2020 godz. 15.30-17.00 Czajka Piotr Czajka Grzegorz 6;2
26.12.2020 godz,16,00-18,00 Kowalski Marek Iwoński Łukasz 6;4 3;6 6;3
27.12.2020 godz.18.00-19.30 Tomala Marek Mrugała Mariusz 2;6 0;6
22,06,2021 godz.18-20 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 4;6
27.12.2020 godz.19.00-21.00 Iwoński Łukasz Szwedowski Wojciech 6;2 6;3
14.02.2021 godz. 16.00-18.00 Szwedowski Wojciech  Iwoński Łukasz  6;0 6;4
14.02.2021 godz.17.00-19.00 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 4;6 6;2 6;4
17.02.2021 godz. 20.00-22.00 Kowalski Marek Iwoński Łukasz  6;4 4;6
18.02.2021 godz.15.00-17.00 Czajka Piotr Czajka Grzegorz 6;4 1;6 3;3
20.02.2021 godz.17.00-19.00 Kowalski Marek Muszyński Marek 6;3 6;7 8;10
21.02.2021 godz.17.00-19.00 Tomala Marek Kowalski Marek 4;6 1;6
23.02.2021 godz. 19.00-21.00  Iwoński Łukasz  Siłka Piotr  3;6 1;6
23.02.2021 godz. 20.00-21.30  Kowalski Marek  Zaremba Jakub  6;6
25.02.2021 godz.20.00-21.30 Stolarczyk Rafał Zaremba Jakub 5;5
26.02.2021 godz.18.00-20.00 Borecki Zbigniew Kowalski Marek 6;1 4;6 4;4
26.02.2021 godz.20.00-21.30 Kulas Marek Siłka Piotr 4;6 5;7
28.02.2021 godz.17.00-19.00 Tomala Marek Czajka Grzegorz 6;4 3;6
02.03.2021 godz.18.00-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 2;6 3;6
02.03.2021 godz.21.00-22.30 Zaremba Jakub Czewerda Adam 1;6 3;4
03.03.2021 godz.20.00-21.30 Gajewski Artur Korowczyk Rafał 0;6 5;7
04.03.2021 godz. 19.00-20.30 Kulas Marek Siłka Piotr 1;6 3;6
04.03.2021 godz. 20.00-21.30 Borecki Zbigniew Iwoński Łukasz  9;9
07.03.2021 godz. 17.00-19.00 Tomala Marek  Czajka Grzegorz  4;6 3;6
07.03.2021 godz. 17.00-19.00 Głuszek Sławomir  Krawczyk Dominik  3;6 6;6 11;13 (TB)
08.03.2021 godz. 14.00-16.00 Kulas Marek Zaremba Jakub 2;6 4;6
09.03.2021 godz.18.00-19.30 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 3;6 3;6
11.03.2021 godz. 20.00-21.30 Iwoński Łukasz Kulas Marek  6;7 6;3 6;2
12.03.2021 godz. 14.30-16.00 Czajka Piotr Czajka Grzegorz 4;6 6;3
13.03.2021 godz. 14.30-16.00 Muszyński Marek Stolarczyk Rafał 6;3 5;7
14.03.2021 godz.18.00-20.00 Kowalski Marek  Iwoński Łukasz  3;6 6;3 3;5
16.03.2021 godz. 15.30-17.00  Dejczak Andrzej  Korowczyk Rafał  3;6 4;6
19.03.2021 godz. 15.00-16.30 Czajka Piotr Czajka Grzegorz 4;6 4;6
11.05.2021 godz.17.00-19.00 Kowalski Marek Kulas Marek 6;1 6;3
14.05.2021 godz.19.00-21.00 Korowczyk Rafał Czewerda Adam 6;4 6;3
16.05.2021 godz.17.00-19.00 Tomala Marek Głuszek Sławomir 0;6 0;6
16.05.2021 godz.18.00-19.30 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 2;6 1;6
22.05.2021 godz. 18.00-22.00 Stolarczyk Rafał Iwoński Łukasz  0;6  6;3 7;5
26.05.2021 godz. 18.00-20.00 Kowalski Marek  Iwoński Łukasz  6;1 5;7 7;5
29.05.2021 godz. 15.30-17.30 Muszyński Marek Kowalski Marek 2;6 6;3 3;6 6;10
31.05.2021 godz. 18.00-20.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 4;6 4;4
01.06.2021 godz.18.00-20.00 Kowalski Marek Stolarczyk Rafał 6;4 6;2
13,06,2021 godz.18;30-20,30 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 5;7 6;4 0;6
03.06.2021 godz.18.30-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 2;6
05.06.2021 godz. 17.00-19.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik 4;6 6;4 11;9 (TB)
06.06.2021 godz. 17.30-19.30  Muszyński Marek  Stolarczyk Rafał  5;7 6;3 10;5 (TB)
06.06.2021 godz. 18.00-20.00  Iwoński  Łukasz  Kowalski Marek  3;6 1;6
07.06.2021 godz. 17.00-18.30 Tomala Marek Krawczyk Dominik 6;4 4;4
08.06.2021 godz.17.00-19.00 Kulas Marek Zaremba Jakub 7;6 6;4
19.06.2021 godz.19.00-21.00 Czewerda Adam Korowczyk Rafał 6;7
24.06.2021 godz.19.30-21.00 Muszyński Marek Korowczyk Rafał 4;6 2;6 10;7
27.06.2021 godz. 16.00-18.00 Muszyński Marek Kowalski Marek 7;5 6;4 8;10
27.06.2021 godz. 18.00-19.00 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 0;6 2;6
28.06.2021 godz.19.30- 21.00 Kulas Marek Czewerda Adam 5;5
29.06.2021 godz. 19.00-21.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 7;6 3;6
02.07.2021 godz.15.00-17.30 Kulas Marek Muszyński Marek 7;5 1;6 3;6
02.07.2021 godz.19.00-20.30 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 4;6 2;6
03.07.2021 godz. 10.00-11.30 Michura Marek Czajka Grzegorz 3;6 2;6
03.07.2021 godz.17.00-18.30 Stolarczyk Adam Stolarczyk Rafał 4;6 1;3
05.07.2021 godz. 14.30-16.00 Piotra Dakowicz Kulas Marek 6;2 6;2
 05.07.2021 godz. 18.00-20.00 Krawczyk Dominik  Głuszek Sławomir  6;6 7;5 7;5
06.07.2021 godz. 18.30-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 0;6 5;7
10.07.2021 godz.10.00-12.00 Tomala Marek Krawczyk Dominik 3;6 6;4 11;9TB
10.07.2021 godz.11.00-14.00 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 2;6 3;6
11.074.2021 godz.13.00-14.30 Dakowicz Piotr Krawczyk Dominik 6;0 2;6 10;3TB
13.07.2021 godz.19.00-20.30 Kowalski Marek Siłka Piotr 3;6 3;6
14.07.2021 godz. 10.00-11.000 Dakowicz Piotr Zaremba Jakub 6;2 1;6
15.07.2021 godz.18.30-20.30 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 6;4 1;6 4;10TB
16.07.2021 godz.11.30-13.30 Dakowicz Piotr Zaremba Jakub 4;6 6;2 4;10TB
16.07.2021 godz.18.00-20.00 Iwoński Łukasz Siłka Piotr 6;7 4;6
 17.07.2021 godz. 12.00-14.00  Iwoński Łukasz  Stolarczyk Rafał  7;5 6;4
21.07.2021 godz. 12.00-14.00 Stolarczyk Adam Stolarczyk Rafał 5;7 2;6
21.07.2021 godz. 18.00-20.00 Ćwik Mirosława Tomala Marek 6;1 3;2
22.07.2021 godz.17.30-19.30 Dakowicz Piotr Czewerda Adam 7;5 6;4
23.07.2021 godz. 18.00-20.00 Kulas Marek Stolarczyk Rafał 5;7 4;6
25.07.2021 godz. 14.00-16.00 Dakowicz Piotr Zaremba Jakub 2;6 6;2 10;7 (TB)
25.07.2021 godz. 17.00-19.00 Krawczyk Dominik Głuszek Sławomir 6;6  8;10
25.07.2021 godz. 18.00-20.30 Iwoński Łukasz Kowalski Marek 6;1 3;6 6;3
26.07.2021 godz. 18.30-20.30 Stolarczyk Adam Stolarczyk Rafał 5;7 3;6
27.07.2021 godz.18.30-20.30 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 6;3 3;6 4;10 (TB)
29.07.2021 godz. 18.00-20.30 Stolarczyk Rafał Iwoński Łukasz 6;7 2;6
30.07.2021 godz.18.00-20.00 Kulas Marek Czewerda Adam 3;6 1;6
03.08.2021 godz. 9.00-11.00 Zaremba Jakub Czewerda Adam 7;5 4;6
06.08.2021 godz. 12.00-14.00 Czewerda Adam Dakowicz Piotr 6;0 6;3
09.08.2021 godz. 12.00-14.00 Krawczyk Dominik Zaremba Jakub  2;6 5;7
12.08.2021 godz. 20.00-22.00 Stonoga Tomasz Iwoński Łukasz  2;6 2;6
14.08.2021 godz 10.00-12.00 Stonoga Tomasz Stolarczyk Rafał 1;6 1;6
18.08.2021 godz. 18.00-20.00 Ćwik Mirosława Tomala Marek 6;2 4;4
20.08.2012 godz. 18.00-20.00 Czewerda Adam Iwoński Łukasz 6;4 6;2
24.08.2021 godz. 12.00-14.00 Dakowicz Piotr Czewerda Adam 0;6 5;7
25.08.2021 godz. 18.00-20.00 Ćwik Mirosława Tomala Marek 6;4 4;5
26.08.2021 godz. 18.00-20.00 Zaremba Jakub Iwoński Łukasz 7;6 6;4
28.08.2021 godz. 15.00-17.00 Koba Aneta Iwoński Łukasz 1;1
29.08.2021 godz. 11.00-13.00 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 4;6 1;6
30.08.2021 godz. 18.00-19.30 Tomala Marek Ćwik Mirosława 5;7
01.09.2021 godz. 17.00-19.00 Stonoga Tomasz Stolarczyk Rafał 2;6 5;7
03.09.2021 godz.17.30-19.00 Stonoga Tomasz Krawczyk Dominik 4;6 6;10
05.09.2021 godz. 18.00-19.00 Iwoński Łukasz Dakowicz Piotr 6;0 6;3
08.09.2021 godz. 15.30-17.30 Dakowicz Piotr Korowczyk Rafał 0;6 2;6
09.09.2021 godz. 20.00-22.30 Kulas Marek Muszyński Marek 6;2 6;7 8;10 TB
12.09.2021 godz. 11.00-13.00 Stonoga Tomasz Iwoński Łukasz 6;2 2;6 2;6
12.09.2021 godz. 16.00-18.00 Głuszek Sławomir Krawczyk Dominik 2;6 1;6 3;6
14.09.2021 godz. 17.00-19.00 Dakowicz Piotr Korowczyk Rafał 4;6 4;6
14.09.2021 godz. 17.00-19.00 Kowalski Marek Siłka Piotr 4;6 6;2
15.09.2021 godz. 18.00-19.30 Koba Aneta Iwoński Łukasz 1;1
17.09.2021 godz. 18.00-19.30 Stonoga Tomasz Stolarczyk Rafał 2;6 7;6 10;12
21.09.2021 godz. 17.00-19.00 Kulas Marek Stolarczyk Rafał  5;7 2;6
25.09.2021 godz. 17.00-18.30 Stolarczyk Rafał Muszyński Marek 2;6 1;6
26.09.2021 godz. 16.30-17.30 Stolarczyk Rafał Kowalski Marek 7;5 0;6 6;10 (TB)
07.10.2021. godz .20.00-22.00 Stonoga Tomasz  Iwoński Łukasz  7;6 4;6 4;10
07.10.2021. godz .20.00-22.00  Kulas Marek  Kowalski Marek  5;7 6;3 2;10
16.10.2021 godz. 20.00-22.00 Kowalski Marek Korowczyk Rafał 4;6 7;6 10;8
17.10.2021 godz. 11.00-12.30 Iwoński Łukasz Stolarczyk Rafał 5;7 2;6

 
Szkolenia